4
Beauty Partners

Mezoterapia mikroigłowa

Gładka, jędrna skóra twarzy z czasem traci swoja atrakcyjność i pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia, pracy w stresie czy też życia w zanieczyszczony powietrzu miast. Jeśli zauważasz u siebie pierwsze zmarszczki, odwiedź nasz salon kosmetyczny na terenie miasta Warszawa, a zaoferujemy Ci zabieg mezoterapii mikroigłowej.

Co to jest mezoterapia mikroigłowa?

Mezoterapia mikroigłowa to nowoczesna metoda zabiegowa mająca na celu stymulowanie skóry do szybszej, intensywniejszej produkcji elastyny i kolagenu odpowiadających za jej zdrową kondycję. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalne głowicy z kilkudziesięcioma igiełkami, które delikatnie nakłuwają skórę stymulując ją do działania.

Zastosowanie mezoterapii mikroigłowej pozwala na poprawienie struktury cienkiej, wiotkiej skóry, cery trądzikowej, skóry zniszczonej przez słońce, sprzyja usuwaniu blizn i linii mimicznych, pomaga wzmacniać tkankę łączną.

Korzyści, jakie zapewnia mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to doskonałe zastępstwo stosowanych przed laty zabiegów chirurgicznych. Ten bezpieczny zabieg wykonywany w gabinecie kosmetycznym przynosi wiele korzyści dla skóry:

  • intensywne stymulowanie naskórka,
  • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny,
  • przyspieszenie procesów regeneracyjnych i naprawczych,
  • widoczna redukcja zmarszczek,
  • zwiększenie elastyczności skóry,
  • poprawa owalu twarzy.

Nasz salon kosmetyczny posiada odpowiednią aparaturę do zabiegów, a nasi specjaliści zdobyli już wiele doświadczeń w tej dziedzinie, dlatego jeśli przebywasz w rejonie miasta Warszawa, skorzystaj z okazji i umów się na zabieg.

Czekamy na Ciebie w naszym salonie!