Beauty Partners

Idealnie wystylizowane brwi podkreślają Twoje naturalne piękno i nadają twarzy wyrazistości. By uzyskać dobry efekt, musisz zatroszczyć się nie tylko o to, by nadać im odpowiedni kształt. Liczy się także kolor włosków – brwi nabierają charakteru dopiero, gdy stają się widoczne. Możesz oczywiście sięgnąć po kosmetyki kolorowe i każdego dnia poświęcać czas, by uzyskać idealne nasycenie kolorystyczne. Jeśli jednak stawiasz na wygodę i zależy Ci na dopracowanej w każdym detalu stylizacji – postaw na makijaż permanentny brwi. Wykonasz go w naszym studio kosmetycznym.

Makijaż permanentny brwi: Warszawa

Beauty Partners Omelańczuk & Frankiewicz to najlepsze miejsce, by wykonać makijaż permanentny brwi. Nie tylko ze względu na świetną lokalizację w centrum stolicy, ale przede wszystkim z uwagi na nasze umiejętności i profesjonalizm.

Makijaż permanentny brwi w Beauty Partners wykonamy:

  • korzystając z wysokiej klasy preparatów kosmetycznych – dobranych do Twojego typu urody oraz potrzeb,
  • dbając o każdy detal – tak, by brwi prezentowały się nieskazitelnie bez względu na sytuację,
  • preparatami, które pozwolą na długo zachować trwałość.

Dzięki pracy naszych ekspertów Twoje brwi nabiorą naturalnego, ale wyrazistego kształtu.

Beauty Partners Omelańczuk & Frankiewicz to również przyjazna, relaksująca atmosfera oraz atrakcyjne ceny zabiegów. Skontaktuj się z nami już teraz, by ustalić dogodny dla Ciebie termin wizyty. Podczas zabiegu możesz liczyć również na mnóstwo porad kosmetycznych, które ułatwią Ci codzienną troskę o urodę.

Metoda: henny, cienia, ombre